Tašky na třídění pro občany Telče

Občané města Telče mají nyní možnost si vyzvednout zdarma tašky na tříděný odpad. Ve spolupráci s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM, a.s. je pro všechny domácnosti v Telči připravena sada tří třídících tašek. Standardní cena této sady je min. 180 Kč. Sada tří tašek je praktickým pomocníkem při třídění odpadu v domácnostech. Sada obsahuje tři snadno omyvatelné tašky, které je možné k sobě spojit suchým zipem. Jednotlivé tašky jsou barevně odlišeny tak, aby bylo třídění odpadů co nejjednodušší. Žluté tašky jsou určeny na plasty, modré na papír a zelené na sklo. 
Tašky na tříděný odpad budou k vyzvednutí od 15.5.2017, vždy v pondělí a středu. V pondělí od 14.00 -16.00 hod., ve středu od 9.00-11.00 hod. Místem výdeje bude vstupní síň radnice (Nám. Zachariáše z Hradce 10), místnost za informačním střediskem.
Jako poděkování za přístup občanů k nakládání s odpady bude sada pro občany města zdarma. Pro získání tašky postačí pouze vyplnit přihlášku do motivačního systému města v oblasti odpadového hospodářství. Formulář přihlášky je možné vyplnit na internetu www.ohrr.cz (sekce aktuality). Formulář je možné vyplnit rovněž při vyzvednutí třídících tašek (pozor - je nutné znát QR kódy nádob v domácnosti na směs a případně i tříděný odpad, QR kód naleznete nalepený na bílém štítku na vaší popelnici, jde o 12-místný kód, např. 140102410001). Občané, kteří přihlášku již zaslali či zašlou budou automaticky evidováni a při vyzvednutí nádoby postačí nahlásit jméno a adresu.
Pro bytové domy je způsob vyzvednutí obdobný, tedy vyplnění a předání formuláře motivačního systému. Zástupce bytového domu poté obdrží třídící tašky pro všechny bytové jednotky v domě.
Více informací: vladimir.svec@telc.eu, Tel.: 567 112 421
 
ADRESA

Kraj Vysočina